Bellissima Professional P2 2200

5,990 L

  • Tharese flokesh profesionale e markes Imetec Bellissima modeli P2 200
  • Me fuqi 2200W ultra e fuqishme qe siguron nje rezultat te mahnitshem
  • Eshte me ngjyre te zeze dhe shoqerohet me difuzor
  • Forma e kokes prodhon dalje te madhe ajri gje qe e ben stilimin dhe tharjen e flokeve me efektive
  • Me teknologji ION  qe zvogelon efektin elektrostatik ne floke dhe ruan lageshtine natyror gjate tharjes
Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email

Produkte te ngjashme

0

Bellissima Professional P2 2200

5,990 L

Out of stock

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.