Click Here

Berese Kosi ADLER

3,500 L

Berese Kosi Adler AD 4474

📌Specifikimet

Modeli: AD 4476
Perfekt per pergatitjen e kosit natyral apo atij me fruta ne menyren me te thjeshte dhe pa mundim
Me nje dizanj modern qe pershtatet lehte ne cdo kuzhine
Mjafton te hidhni perberesit per pergatitjen e tij dhe te ndizni butonin e paisjes
Vjen me 7 kavanoze qelqi qe ju ndihmojne ne shperndarjen e tij, secili me kapacitet: 200 ml
Për prodhimin optimal të kosit pajisja nxehet dhe mban temperaturën prej 42 gradë
Fuqia: 18 W

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

Berese Kosi ADLER

3,500 L

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.