Blender dore dsp plastik

1,990 L

Blender dore DSP

perfekt per pergatitjen e smoothie,supave kremoze dhe ushqimeve te bebeve

fuqia:170 wat

permasat:H37cmxD7,2cm

 

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

Blender dore dsp plastik

1,990 L

11 in stock

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.