BROWN 3026

2,500 L

  • Depilator per femra 3 ne 1 Brown
  • Largon qimet lehtesisht ne vetem pak minuta
  • E pershtatshme per cdo pjese te trupit
  • Punon me nje sistem prej 20 piskatoresh per te kapur edhe qimet me te imeta
  • Me 2 nivele shpejtesie
  • Ne paketim vjen se bashku me 3 koka, furcen e pastrimit dhe karikuesin

 

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

BROWN 3026

2,500 L

Out of stock

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.