Depilator per qimet dhe pushin e fytyres Alizz RA-6888

1,590 L

  • Nje depilator i cili do tju zgjidhe problemin me pushin dhe qimet e padeshiruara ne fytyre, pa e irrituar ate.
  • Ne paketim perfshihet  depilatori, karikuesi, nje pako me fije peri si dhe nje pako me puder  per te qetesuar lekuren pas depilimit.
Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email

Produkte te ngjashme

0

Depilator per qimet dhe pushin e fytyres Alizz RA-6888

1,590 L

16 in stock

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.