Depilator Boxili  3 & 1

1,790 L

 

Depilator Roxili 3 & 1shume cilesor me 3  koka te ndryshme nga te cilat dy koka jane per depilim dhe nje koke per kujdesin ndaj kembeve .

Per te pasur gjithnje lekure te bukur dhe te lemuar. Me bateri te rikarikueshme, e cila ju lejon ta perdorni makinen pa nevoje per energji elektrike deri ne 45 minuta.

Fuqia: 3 Wat.

Voltazhi: 220-240V

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

Depilator Boxili  3 & 1

1,790 L

12 in stock

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.