Depilator sokany 6422

1,990 L

  •  2 nivele shpejtesie 
  •  36 piskatore per shkulje me rrenje
  •  Shume e sigurt ne perdorim
  •  Nje furce pastrimi dhurate

 

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email

Produkte te ngjashme

0

Depilator sokany 6422

1,990 L

100 in stock

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.