depilator surker 701

2,200 L

  • 👉Largon qimet lehtesisht ne vetem pak minuta
  • 👉Koke per shkulje
  • 👉koke per prerje
  • 👉koke per bikini
  • 🥰E pershtateshme per cdo pjese te trupit
  • ✅Punon me nje sistem shpejtesie prej 20 piskatoresh per te kapur dhe qimet me te imeta
Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

depilator surker 701

2,200 L

Out of stock

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.