Depilator Philips BRE 224

3,990 L

 • Lufta kunder qimeve nuk do te jete nje pune e perditshme, depilatori Philips BRE 224 eshte mjaft efektiv.  
 • Ka 21 pickatore celiku
 • Heq ne rrenje qimet dhe nuk acaron lekuren tuaj.
 • Lekura mbetet e bute dhe e paster 3 deri ne 4 jave.
 • Mund te perdoret ne te gjitha pjeset e trupit tuaj, edhe ne pjesen e bikinit 
 • Ka dy shpejtesi te mundshme per pjeset e ndryshme te trupit
 • Depilatori ka forma ideale per nje depilim sa me efektiv
 • Ne paketim ka keto aksesore: depilatorin, karikuesin dhe furcen e pastrimit. 
 • Depilatori punon me korent.
 • Produkt Origjinal Philips. 
 • garanci 1 vit 
Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email

Produkte te ngjashme

0

Depilator Philips BRE 224

3,990 L

28 in stock

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.