Sale!

Depilator gemei 7003

2,990 L

 •  DEPILATOR 5n1 AKSESORË 
 • Rezistente ndaj Ujit 
 • Depilatori Gemei me 5 koka në një aparat të vetëm me – GARANCI 1 VIT – 
 • Kokë e gjerë me 32 piskatore për shkulje efikase dhe pa irritime
 • Kokë me prerje enkas për bikini
 • Kokë për pastrimin e kallove e bute
 • Kokë per pastrimin e kallove e ashper
 • Kokë për rroje
 • Makina mund të përdoret me korent dhe me karikim
 • E pajisur me bateri lithium ( 1 orë pune për një orë karikim )
 • Me 2 nivele shpejtsie
 • E pajisur me dritë led
 • GARANCIA 1 VIT 
 • Çfarë mund tju duhet tjetër 
Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email

Produkte te ngjashme

0

Depilator gemei 7003

2,990 L

79 in stock

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.