Sale!

DEPILATOR 5 NE 1

3,490 L

 

 • -ME KORENT & KARIKIM 
 • -BATERI LITHIUM(KARIKOHET VETEM PER 1 ORE)
 • -WET & DRY(MUND TE PERDORET NE TE THATE OSE GJATE DUSHIT)
 • -ME 2 SHPEJTESI
 • -I PAJISUR ME DRITE
 • 5 KOKA NE 1 APART TE VETEM
 • -KOKE E GJERE ME 32 PISKATORE PER SHKULJE EFIKASE.
 • -KOKE ME PRERJE PER BIKINI
 • -KOKE PER PASTRIMIN E KALLOVE TE KEMBEVE 
 • -KOKE MASAZHATOR
 • -KOKE PER PASTRIMIN E POREVE TE FYTYRES
 • AKSESORE EKSTRA
 • -PER PRERJE 
 • -KOKE BIKIN E NGUSHTE ME SHKULJE
 • -FURCE PASTRIMI
Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email

Produkte te ngjashme

0

DEPILATOR 5 NE 1

3,490 L

3 in stock

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.