Depilator 2 ne 1

1,490 L

DEPILATOR 2n1 

Rezistente ndaj Ujit 

Depilatori Gemei me 2 koka në një aparat të vetëm me – GARANCI 6 MUAJ-

Kokë me 22 piskatore për shkulje efikase dhe pa irritime
Kokë me prerje enkas për bikini

Makina mund të përdoret me karikim
E pajisur me bateri lithium ( 1 orë pune për një orë karikim )
Me 2 nivele shpejtsie
E pajisur me dritë led

GARANCIA 6 MUAJ

 

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

Depilator 2 ne 1

1,490 L

78 in stock

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.