Depilator Braun SE5-511 per Kembet, Trupin dhe Bikinin

8,990 L

  • Depilator per trupin i markes Braun , model SE5-511 per kembet, trupin dhe pjesen e bikinit
  • Depilon ne siperfaqe te lageshta dhe te thata
  • Me 3 koka levizese dhe brisqe prerese me rrotullim  qe perstaten me siperfaqen e lekures  duke e depiluar ate pa dhimbje dhe ne menyre perfekte
  • Vjen se bashku me 3 koka prerese te llojeve te ndryshme, me karikuesen dhe furcen pastruese
  • Me dy nivele shpejtesie dhe dhe dy funksione, prerje dhe depilim total me rrenje
  • Depilatori ka nje drite e cila mundeson nje shikim me te qarte gjate procesit te punes
  • E mban lekuren e bute edhe pas per shkak te menyres se depilimit pa dhimbje
  • Pasrohet lehte dhe pa shume mundim
  • garanci 1 vit 
Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email

Produkte te ngjashme

0

Depilator Braun SE5-511 per Kembet, Trupin dhe Bikinin

8,990 L

4 in stock

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.