depilator gm 3061

2,990 L

  •  DEPILATOR 4n1 AKSESORË 
  •  Rezistente ndaj Ujit 
  •  Kokë e gjerë me 32 piskatore për shkulje efikase dhe pa irritime 
  •  Kokë me prerje 
  •  Kokë për pastrimin e kallove
  •  Kokë shkulje per bikini
  •  Makina mund të përdoret me korent dhe me karikim 
  •  E pajisur me bateri lithium ( 1 orë pune për një orë karikim )
  •  Me 2 nivele shpejtsie
  •  GARANCIA 6 MUAJ
Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

depilator gm 3061

2,990 L

39 in stock

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.