Depilator Kemei 3 ne 1 3010

2,490 L

 

  •  e pajisur me drite
  •  e sigurt ne perdorim
  •  nuk irriton lekuren
  •  me 2 shpejtesi
  •  Koke per shkulje me rrenje
  •  Koke per prerje
  •  Koke per qelizat e vdekura ( kallot 
Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

Depilator Kemei 3 ne 1 3010

2,490 L

24 in stock

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.