Depilator dhe masazhator 5 ne 1 DSP 8003

3,490 L

Depilator dhe masazhator  5 ne 1 DSP 8003

Nje pajisje multifunksionale per kujdesin personal qe cdo femer duhet ta kete. E pajisur me 5 koka te ndryshme, kjo pajisje sherben si depilator, si masazhator,si pastrues fytyre dhe ka koke per pedikyr. Ne nje paketim shume elegant, e pershtatshme edhe per dhurate.

Me bateri te rikarikueshme.

Me 5 koka te ndryshme:
koke per depilim me ckulje
koke per depilim/rroje te zonave intimeve 
koke masazhimi
koke furce per pastrimin e fytyres
koke kundra kallove dhe per kujdesjen ndaj kembeve

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email

Produkte te ngjashme

0

Depilator dhe masazhator 5 ne 1 DSP 8003

3,490 L

2 in stock

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.