Sale!

Depilator Philips 8000

13,500 L

Depilator Philips

📌 Detajet

Tensioni: 15 V
Fuqia: 5,4 W
Numri i piskatoreve: 32
Lloji i Baterisë: Litium-jon
Koha e karikimit: 2 orë karikim
Karikimi i shpejtë
Koha e përdorimit: deri në 40 minuta
Furçë pastrimi
Furçë për eksfolimin e trupit
Kokë rruajtëse
Kokë prerëse per bikini
Krehër për prerje
2 nivele shpejtesie

📍Ndodhemi ne tregun Çam, Tirane
🚚 Mundesojme dergesa ne te gjithe Shqiperine

Per cdo informacion ose porosi online na kontaktoni ne
📥/📞 Whatsapp ose tel 0694270864

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

Depilator Philips 8000

13,500 L

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.