Ekspres Delonghi EC230 BK

17,000 L

Ekspres Delonghi

📌 Detajet:

Fuqia: 1100 W
Presioni i pompës: 15 bar
Kapaciteti i depozitës : 1 L
Sistem për kapuçino
2 sita teke/dyshe
Nxjerrja e avullit e rregullueshme
Tregues i nivelit të ujit
Buton on/off

📍Ndodhemi ne tregun Çam, Tirane
🚚 Mundesojme dergesa ne te gjithe Shqiperine

Per cdo informacion ose porosi online na kontaktoni ne
📥/📞 Whatsapp ose tel 0694270864

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

Ekspres Delonghi EC230 BK

17,000 L

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.