Sale!

epilator sonifer sf -9521

2,500 L

Depilator 2 në 1 për femra,

për një lëkurë e cila do t’ju falenderojë pas përdorimit.

Zgjidhja që ju duhet për t’i thënë lamtumirë qimeve në lëkurë, me dy nivele shpejtësie dhe bateri të karikueshme.

📌Specifikimet

• Depilator me 18 piskatore (6 rreshta me 3 palë )
• Funksionimi me kabllo dhe me karikim
• Me dy nivele shpejtësie
• Bateri e karikueshme 1copë 3.7v 700mAh
• Ekran LED për treguesin e karikimit me kapacitet të ulët të baterisë
• Koha e karikimit: 90 minuta
• Koha e shkarkimit: më shumë se 40 minuta kur karikohet plotësisht

🚚Dergesa ne te gjithe Shqiperine, porosit online tani.

Për çdo informacion ose porosi online na kontaktoni
në 📥 DM/📞Whatsapp ose tel 0694270864

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

epilator sonifer sf -9521

2,500 L

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.