Sale!

Fk 9900

2,490 L

  • Tharese flokesh profesionale
  • Modeli: fk-9900
  • Fuqia: 2200 W
  • Gjatesia e kabullit: 2 m
  • Me 2 nivele shpejtesie
  • 3 nivele nxehtesie.
  • Voltazhi: 210 – 240 V
  • 50 / 60 HZ
  • Paketimi permban: Tharesen e 2 koka te thareses
  • garancia 12 muaj
Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email

Produkte te ngjashme

0

Fk 9900

2,490 L

60 in stock

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.