Freskuese FS-45B

Freskuese

📌 Detajet

Fuqia (W): 60
Tensioni (V): 220
3 nivele shpejtesie
Lloji i kontrollit: Mekanike
Numri i Teheve: Pesë
Zhurme e ulet

📍Ndodhemi ne tregun Çam, Tirane
🚚 Mundesojme dergesa ne te gjithe Shqiperine

Per cdo informacion ose porosi online na kontaktoni ne  📥/📞 Whatsapp ose tel 0694270864

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

Your Cart

Your Cart Is Empty

Freskuese FS-45B

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.