Friteze First Austria 

3,490 L

  • Skuq ushqimet tuaja me pak vaj dhe nuk lejon qe te humbin vlerat ushqyese 
  • material inox super cilesore.
  • kapaciteti:1,5 litra.
  • fuqia 900W.
  • tregues energjie.
  • frekuenca 50HZ.
  • tensioni:220-240V.
  • drit per treguesin e temperatures.
  • pastrohet lehtesisht.
Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email

Produkte te ngjashme

0

Friteze First Austria 

3,490 L

12 in stock

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.