Friteze Grand GR-206

4,990 L

  • Friteze shume cilesore me kapacitet 2.5 lt.
  • Material qe nuk ngjjit, dhe e pajisur me termostat per temperature deri ne 190 °C d Funksion sigurie per fikjen. 
  • Me drite treguese kur vaji eshte i nxehte dhe gati per skuqjen
  • Tas i cmontueshem qe mund te lahet kollaj 
Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

Friteze Grand GR-206

4,990 L

12 in stock

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.