Sale!

Friteze me ajer Hoffmans

5,500 L

Friteze me ajer Hoffmans

📌 Detajet

Kapaciteti: 4 Litra
Pastrohet lehte
Materiali: Celik Inox
Ekran Dixhital
Fikje automatike
Material i cili nuk ngjit
Tensioni: 220-240 V

📍Ndodhemi ne tregun Çam, Tirane
🚚 Mundesojme dergesa ne te gjithe Shqiperine

Per cdo informacion ose porosi online na kontaktoni ne
📥/📞 Whatsapp ose tel 0694270864

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

Friteze me ajer Hoffmans

5,500 L

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.