Friteze Tefal FF162131

12,600 L

Friteze Tefal

📌 Detajet:

Pergatisni ushqimet e preferuara ne pak kohe dhe teper te shijshme
Me depozite me kapacitet 2.1 litra, qe mund te levizet dhe kontroll mekanik me butona te perzgjedhjes se skuqjes.
Fuqia: 1900Watt
Buton ON/OFF
Depozite e levizshme

📍Ndodhemi ne tregun Çam, Tirane
🚚 Mundesojme dergesa ne te gjithe Shqiperine

Per cdo informacion ose porosi online na kontaktoni ne 📥/📞 Whatsapp ose tel 0694270864

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

Your Cart

Your Cart Is Empty

Friteze Tefal FF162131

12,600 L

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.