Grirese Hoffmans HM-8828

1,700 L

Grirese Hoffmans

📌Detajet

Kapaciteti: 2 Litra
Fuqia: 450 W
Materiali i trupit: Celik Inox
Pastrohet lehte

📍Ndodhemi ne tregun Çam, Tirane
🚚 Mundesojme dergesa ne te gjithe Shqiperine

Per cdo informacion ose porosi online na kontaktoni ne
📥/📞 Whatsapp ose tel 0694270864

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

Grirese Hoffmans HM-8828

1,700 L

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.