Sale!

Grirese perimesh

1,690 L

  • Grirese elektrike multifunksionale
  • GRIN
  • -mish
  • -zarzavate
  • -fruta
  • -ushqim per bebe
  • Kapaciteti 2L,
  • Fuqia 250W,
  • Thika inoksi
Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email

Produkte te ngjashme

0

Grirese perimesh

1,690 L

36 in stock

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.