Ibrik elektrik Scarlett SC-1838

1,290 L

  • Ibrik elektrik Scarlett SC-1838
  • Ibrik elektrik per te ngrohur ujin ne vetem pak sekonda.
  • Fuqia: 1800 Wat
  • Kapaciteti: 1.8 lt

 

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

Ibrik elektrik Scarlett SC-1838

1,290 L

55 in stock

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.