Sale!

MASHE PER FLOKE KACURRELA – DSP 20105

1,990 L

Masha për kaçurrela DSP 20105 ka një formë klasike.  Në kombinim me materialin modern të veshjes së pllakave dhe kontrollin e temperaturës së ngrohjes bën të mundur krijimin e një game të gjerë të modeleve të ndryshme të flokëve.

Cilindri i tij qeramik 9 mm plotësohet nga një shtresë qeramike.

Jo vetëm mbron flokët nga dëmtimi, por gjithashtu shton shkëlqim. Termostati dixhital punon midis 250 ° C dhe 450 ° C dhe është i përshtatshëm për të gjitha llojet e flokëve.

Nje dizajn shume elegant dhe praktik do tju mundesoje kacurrela mjaft terheqese ne vetem pak minuta.

Nuk ka nevoje te shpenzoni ore te gjata ne sallone apo parukeri, me vetem disa minuta do te realizoni kacurrela perfekte.

Karakteristika:mash profesionale blerje online ibuy al

I jep volum dhe shkelqim flokut tuaj

Nuk i demton floket

Krijon kacurrela natyrale ne pak kohe

Fuqia: 25W-39W

Kontrolluesi i temperaturës: Termostatike

Diametri i përcjellësit termik: 9 mm

Tensioni: 100-240v (tension i dyfishtë)

Modaliteti i kordonit të energjisë: 360 ° i rrotullueshëm

Numri i Modelit: 20105

Materiali: Çelik

Marka  DSP

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email

Produkte te ngjashme

0

MASHE PER FLOKE KACURRELA – DSP 20105

1,990 L

30 in stock

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.