Click Here

Mbajtese ushqimi me ngrohje

2,000 L

Ju pëlqejnë ushqimet e ngrohta, por nuk keni kohë t’i hani ato menjëherë? Dëshironi të merrni drekën tuaj në punë? Apo ndoshta po shkoni në një udhëtim dhe nuk do të keni mundësi të hani drekë rrugës? Mbajtesja e ushqimit me ngrohje AD 4474 është përgjigjja.

📌Specifikimet

Enë e brendshme e lëvizshme
Vula sigurie
Ngroh ushqimet shpejt dhe me lehtësi
Dorezë e palosshme
Kapaciteti: 1.1 L
Lugë e bashkangjitur
Ngroh dhe mban vaktet të nxehta deri në 50 grade
Ngjyra: gri

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

Mbajtese ushqimi me ngrohje

2,000 L

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.