Click Here

MIKROVALE ETA MORELO [ETA020990000]

11,000 L

MIKROVALE ETA MORELO [ETA020990000] 🔥

📌Specifikimet

20 L
Fuqia: 700 W
44 cm

🚚Dergesa ne te gjithe Shqiperine, porosit online tani.

Për çdo informacion ose porosi online na kontaktoni
në 📥 DM/📞Whatsapp ose tel 0694270864

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

MIKROVALE ETA MORELO [ETA020990000]

11,000 L

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.