Click Here

Sale!

MIKROVALE SAMSUNG MS23F301TAS

16,000 L

MIKROVALE SAMSUNG MS23F301TAS🔥🔥

📌Specifikimet:

Funksionimi:Ngrohje / Grile
Komandimi: Elektronik
Kapaciteti (L): 23
Madhesia e pjates (cm): 25
Nivelet e fuqise: 6
Fuqia e mikrovales (Watt): 800
Fuqia e griles (Watt):1100
Koha maksimale e gatimit (min):60
Ngjyra:E zeze / Gri
Vendosja:Qendrim i lire
Dimensionet (Gj x L x Th) (cm):55.8 x 34.2 x 48.7

📍Ndodhemi ne tregun Cam, Tirane
🚚Mundesojme dergesa ne te gjithe Shqiperine

Për çdo informacion ose porosi online na kontaktoni
në 📥 DM/📞Whatsapp ose tel 0694270864

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

MIKROVALE SAMSUNG MS23F301TAS

16,000 L

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.