Mikser dore Imetec Professional

5,990 L


  • Mikser elektrik dore.
  • Fuqia 400 W.
  • 2 cifte aksesoresh perzieres celiku.
  • 2 shpejtesi veprimi.
  • Perzien 1 kg preparat ne vetem pak minuta.
  • Gjatesia e kordonit 1.2 m.
Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email

Produkte te ngjashme

0

Mikser dore Imetec Professional

5,990 L

2 in stock

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.