Mikser Philips HR3705/00

4,700 L

Mikser Philips
📌Detajet:
Fuqia shtrydhese (Watt) 3000 W
Aksesore te perfshira ne paketim 2
Nivelet e fuqise 5
Peshe e lehte per tu mbajtur
5 shpejtesi+Turbo
📍Ndodhemi ne tregun Çam, Tirane
🚚Mundesojme dergesa ne te gjithe Shqiperine
Per cdo informacion ose porosi online na kontaktoni ne 📥/📞 Whatsapp ose tel 0694270864
Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

Your Cart

Your Cart Is Empty

Mikser Philips HR3705/00

4,700 L

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.