Click Here

Mini furre HYUNDAI HFU3600W

6,500 L

Mini furre HYUNDAI HFU3600W

Specifikimet:

Modeli: HFU3600W
Ideale per pjekjen e tavave, embelsirave apo gatimeve te ndryshme ne tave dhe tepsi
Izolim i shkqelyer termik
Kapaciteti i furres 36 Lt
Termosat i rregullueshem
Dizanj elegant qe pershtatet ne cdo kuzhine
Temperatura max: 250 grade
Klasi i energjise: A

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

Mini furre HYUNDAI HFU3600W

6,500 L

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.