Pianur Lexical lhp-2703

2,500 L

Pianur, modeli lhp-2703 🔥

📌Specifikimet

220-240v 50-60 Hz
Fuqia: 1200w
Pjatë gatimi e vetme qeramike
Operacione të ndryshme të ngrohjes
Drita treguese
Strehimi inox
Kontrolli i ndezjes/fikjes
Termostat automatik
Mbrojtje nga mbinxehja
Vde prizë

🚚Dergesa ne te gjithe Shqiperine, porosit online tani.

Për çdo informacion ose porosi online na kontaktoni
në 📥 DM/📞Whatsapp ose tel 0694270864

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

Pianur Lexical lhp-2703

2,500 L

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.