Pltike Yong Qian YQ-105

1,000 L

Plitke

📌 Detajet:

Tensioni: 220-230 V
Fuqia: 500 W
Materiali: Inox
Dimensionet: 13 x 13 x 8 cm
Mund ta vendosni kudo ne shtepi apo ne zyre

📍Ndodhemi ne tregun Çam, Tirane
🚚 Mundesojme dergesa ne te gjithe Shqiperine

Per cdo informacion ose porosi online na kontaktoni ne
📥/📞 Whatsapp ose tel 0694270864

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

Pltike Yong Qian YQ-105

1,000 L

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.