Sale!

set 4 n1 FUEGO

2,990 L

Seti blender + mixer + grirese
️️FUEGO
 Garanci 1 vit 
-Fuqia 700 watt
-Trup inoxi qe nuk ndryshket
-Blenderi me 4 thika celiku
-Grirese me 2 thika
-Mbajtese per aksesoret
Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email

Produkte te ngjashme

0

set 4 n1 FUEGO

2,990 L

Out of stock

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.