Shtrydhese agrumesh i markes Fuego Gtm 8115

2,490 L

  • Fuqia shtrydhese: 40 W
  • Kapaciteti i kontureve te tulit te frutit: 1.2 litra
  • I lehte per tu pastruar dhe pjeset mund te lahen edhe ne lavastovilje.
  • Me 1 nivel fuqie.
  • Ngjyra: Gri me te zeze.
  • Aksesor i nevojshem ne kuzhinen tuaj.
Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email

Produkte te ngjashme

0

Shtrydhese agrumesh i markes Fuego Gtm 8115

2,490 L

24 in stock

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.