Sale!

Shtrydhese agrumesh sonifer

3,500 L

Shtrydhese agrumesh sonifer 

Super e fuqishme 300watt

Komplet inox

Me leve per shtrydhje me efikase 

Anti drip

Kembe antislip

Supersilencioze

Site dhe kone inox

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email

Produkte te ngjashme

0

Shtrydhese agrumesh sonifer

3,500 L

4 in stock

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.