Tharese Flokesh Sokany 5988

2,500 L

Tharese Flokesh Sokany

📌 Detajet

Fuqia: 2400 W
Materiali: Plastike
Tensioni: 220-240V 50/60Hz
2 nivele shpejtësie
2 nivele ngrohje
Motor AC

📍Ndodhemi ne tregun Çam, Tirane
🚚 Mundesojme dergesa ne te gjithe Shqiperine

Per cdo informacion ose porosi online na kontaktoni ne
📥/📞 Whatsapp ose tel 0694270864

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

Tharese Flokesh Sokany 5988

2,500 L

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.