Tigan dopio DSP CA007-F30-Black

3,000 L

Tigan dopio DSP, modeli CA007-F30-Black✅

📌Specifikimet

Materiali i forte nuk ngjit
Numri i pjesëve: 1
Tigan i dyfishtë me prerje
30*7.8cm

📍Ndodhemi ne tregun Cam, Tirane
🚚Mundesojme dergesa ne te gjithe Shqiperine

Për çdo informacion ose porosi online na kontaktoni
në 📥 DM/📞Whatsapp ose tel 0694270864

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

Tigan dopio DSP CA007-F30-Black

3,000 L

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.