Tigan Dopio DSP CA007-F40- Brown

3,500 L

Tigan dopio DSP, modeli CA007-F40- Brown

📌Specifikimet

Materiali: Nuk ngjitet i fortë
Numri i pjesëve: 1
Tigan dopio me prerje 40*27.5*7.5cm

📍Ndodhemi ne tregun Cam, Tirane
🚚Mundesojme dergesa ne te gjithe Shqiperine

Për çdo informacion ose porosi online na kontaktoni
në 📥 DM/📞Whatsapp ose tel 0694270864

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

Tigan Dopio DSP CA007-F40- Brown

3,500 L

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.