Tigan GF Marble

Tigan GF Marble

📌Detajet

Permasat: 24 cm
Materiali qeramike i cili nuk ngjit
I pajisur dhe me kosh per skuqje
Prakticiteti i saj bën që përgatitja e llojeve të ndryshme të ushqimeve të jete sa me e lehte
Ndihmon dhe në ndarjen e vajit duke hequr tepricën
Material me qëndrueshmëri të lartë
Me kapak xhami
E lehtë për tu pastruar

Dimensionet:
– Lartësia: 9 cm
– Diametri: 24 cm

📍Ndodhemi ne tregun Çam, Tirane
🚚 Mundesojme dergesa ne te gjithe Shqiperine

Per cdo informacion ose porosi online na kontaktoni ne
📥/📞 Whatsapp ose tel 0694270864

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

Tigan GF Marble

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.