Click Here

ZGARE PORTATIVE

3,500 L

Duke pasur kete dizajn shume praktik zgara ka atesine te qendroje shume mire edhe ne siperfaqet me te veshtira. ajo punon me qymyr gur dhe do tju duhen shume pak sekonda per ta vene ne funksion. kjo eshte nder arsyet qe e bene te persosur per ta marre me vete ne udhetime kampe ose nje dite jashte ne natyre me miqte dhe familjen. zgara eshte e perbere prej materialit te celikut inox cka do te thote se nuk i ngjit ushqimet dhe i ruan te gjitha vlerat ushyese te tyre. ajo eshte shume rezistente ndaj nxehtesise dhe kjo e bene te jete e sigurt ne gatim. produkti eshte shume i lehte per tu levizur fale dy dorezave ose hapesirave boshe ne te cilen mund ta kapni edhe ta levizni per ta zhvendosur. pastrohet shume lehtesisht duke qene se eshte antingjitese dhe nuk mban mbetje te ushqimeve qe gatuhen ne te. zgare e palosshme. permasat 45cmx30cmx35cm e pershtatshme per ambiente te jashtme. mund ta merrni me vete ne udhetime. ngjyre e zeze. portative. material celikuinox. dizajn kompakt me peshe te lehte.
Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

ZGARE PORTATIVE

3,500 L

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.