Sale!

MASH FLOKESH DSP G-20022

2,990 L

Mashe per floket DSP G-20022 ne pak minuta do keni floket qe gjithmone keni deshiruar te kishit per onde te medha ose te vogela sipas deshires tuaj.

MASH PER TE BERE FLOKET ME ONDE

Nxehet shpejt perreth 45 sec edhe ka nje temperature mbi 210 grade

Mbron floket nga nxehtesia

Mbyllje automatike pas 60 minutash

Treguesi i nxehtesise tek masha nuk lejon mbinxehjen e flokeve

Pllaka qeramike dhe metal i punuar per floke me shkelqim dhe te shendetshme

Ka nje gjatesi kablli 1,8 metra, i rrotullueshem per stilimin edhe ne distance

Me nje temperature te qendrueshme per stilimin e flokeve tuaj

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email

Produkte te ngjashme

0

MASH FLOKESH DSP G-20022

2,990 L

10 in stock

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.