Sale!

aeroterm portativ mega max

6,500 L

♻️Mbulon deri ne 35 meter katror
📄Garancia 2 vite
⏹ Klasi energjise A+++
⏹ Ngrohet shumë shpejt dhe është e përshtateshme për dhoma ose ambjente zyre te cilat kane termoizolim.
♻️ E lehtë për tu montuar dhe praktike për ta levizur në ambjente të ndryshme.
⏹ Termostati kryen funksionin e tij mbrojtes nga mbinxehja e ngrohëses.
♻️ Gjithashtu gjate verës mund të perdoret si freskuese e thjeshtë.
⏹ E pajisur me timer gradimi deri ne 8 orë dhe fletë të lëvizshme për drejtimin e ajrit.
♻️ Gradohet 10-49 gradë.
⏹ Sipërfaqja e mbuluar deri ne 35 m katror.
♻️ I pajisur me telekomandë.
Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

aeroterm portativ mega max

6,500 L

48 in stock

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.