Berese buke First Austria

11,900 L

 

  • Mund te pergatise cdo lloj buke dhe brumi me ane te 12 programeve te saj.
  • Mund te zgjidhni nivele dhe formate te ndryshme,duke e mbajtur buken te ngrohte deri ne nje ore.
  • Fuqia 850 W

 

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

Berese buke First Austria

11,900 L

9 in stock

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.