Blender DSP 2në1KJ2003

5,490 L

Pajisje DSP me 2 funksione: Blender dhe grirëse farash.

Fuqia350 Watt
Nivelet e Shpejtësisë2 Nivele
Lloji i TeheveInoks
Kapaciteti1.5 L
Garancia1 vit
Lloji i TasitQelqi
Pesha3 Kg
MaterialiMetal
Permasat22cm x 42cm x 22cm
Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email

Produkte te ngjashme

0

Blender DSP 2në1KJ2003

5,490 L

10 in stock

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.