Blender imetec bl 100

9,900 L

  • Blender Imetec BL 1000-Professional
  • Fuqi: 500W
  • 6 koka te ndryshme inoksi
  • Gote qelqi cilesi e larte
  • Kapaciteti: 1.5 litra
  • 2 Shpejtesi te ndryshme

 

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email

Produkte te ngjashme

0

Blender imetec bl 100

9,900 L

6 in stock

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.